Kochasz kino i wszystko co z nim związane? To miejsce dla Ciebie! Dziel się swoim wrażeniami na temat aktorów, filmów, pisze recenzje i czytaj opinie innych.

Nie jesteś zalogowany na forum.


lutnia
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-03-01
Liczba postów: 31

Odp: Oświetlenie na klatce schodowej

Witam wszystkich. Jak wiadomo bezpieczeństwo jest rzeczą najważniejszą. Jestem właśnie na etapie otwierania swojego hotelu, który posiada łącznie 3 piętra. Jak można się domyślić schodów jest wiele. W tym momencie zastanawiam się nad instalacją przy schodach oświetlenia led – słyszałam o nim bardzo wiele dobrych opinie. Chciałabym się dowiedzieć, co wy o nim myślicie? Może znacie jakieś inne rozwiązania?

Offline

madziulka
Użytkownik
Lokalizacja: Oława
Data rejestracji: 2015-03-23
Liczba postów: 22

Odp: Oświetlenie na klatce schodowej

Witam. Moim zdanie oprawa led to najlepsze rozwiązanie dostępne obecnie na rynku. Przede wszystkim jest tańszą opcją, ale to nie jedyna ich zaleta. Sama w swoim biurze posiadam takie lampy, zarówno w pokojach, jak i na korytarzach. Ich duży wybór sprawia, że idealnie można je dobrać, zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Jeżeli chodzi o schody to zainstalowałam przy nich modele, które charakteryzują się bardzo niskim poborem prądu i są bardzo jasne. W biurach natomiast wybrałam światło cieplejsze i przytulniejsze.

Offline

okularnik-john
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-02-17
Liczba postów: 101

Odp: Oświetlenie na klatce schodowej

Witajcie. Zajmuje się od kilku lat instalacją oświetleń zarówno w domach prywatnych, jak i w firmach o różnorodnym profilu. Jeżeli chodzi o hotel oświetlenie led będzie jak najbardziej udanym wyborem. Oprócz tego proponowałbym Ci zainstalować na korytarzach oprawy z opcją modułu awaryjnego. Mają one za zadanie oświetlić wyjścia ewakuacyjne, co w takim miejscu jak hotel jest niezbędne.

Offline

bocian
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-20
Liczba postów: 75

Odp: Oświetlenie na klatce schodowej

Zdecydowanie zgadzam się z moim poprzednikiem. Oświetlenie led stosowane jest teraz przez wiele osób, zarówno w domach, jak i firmach. Wybór lamp energooszczędnych jest bardzo duży! Ich wysoka energooszczędność pozwala zaoszczędzić na rachunkach.

Offline

bioasceta
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-03-01
Liczba postów: 19

Odp: Oświetlenie na klatce schodowej

Hej! Mój znajomy prowadzi swój hotel i zainstalował na przy schodach oprócz zwykłego oświetlenia podświetlania stopni schodów. Oprócz niezwykłego efektu, jest to genialne rozwiązanie praktyczne. W szczególności w nocy, nie muszą być pozapalane wszystkie światła, a jedynie te przy stopniach schodów. 

Offline