Kochasz kino i wszystko co z nim związane? To miejsce dla Ciebie! Dziel się swoim wrażeniami na temat aktorów, filmów, pisze recenzje i czytaj opinie innych.

Nie jesteś zalogowany na forum.


lutnia
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-03-01
Liczba postów: 31

Odp: Rolnik znalazł żonę

Kobitki. Trochę się zaniedbałam przyznam. Mieszkam w małej miejscowości kolo Poznania, sporo pracuje na gospodarstwie i nie mam raczej czasu dbać o wygląd ponadto żeby wyglądać schludnie. Ewentualnie w niedzielę do kościoła jakieś lepsze stroje. Ale tak oglądałam ostatnio telewizor i pomyślałam, że może warto by się jakoś zrobic dla tego swojego męża co by znuw we mnie zobaczył tom młodą dziewczynę co kiedyś. Co mi polecicie niedrogiego a żeby efekt był widoczny?

Offline

bioasceta
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-03-01
Liczba postów: 19

Odp: Rolnik znalazł żonę

Witaj! Jak pracujesz na roli to pewnie twoje dłonie są w opłakanym stanie. Od nich bym zaczęła. Najlepiej kwas hialuronowy żeby je jakoś wygładzić. Potem manicure, najlepiej hybrydowy bo jest trwały i odporny na zarysowania. Poczytaj sobie jak to działa: http://lenis.pl/manicure/ ja chodze do Lenis często i robią to na serio dobrze. Powodzenia!

Offline

arcAnia
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2015-03-24
Liczba postów: 32

Odp: Rolnik znalazł żonę

Pewnie mogło Ci się zebrać trochę włosków przez te lata, nie tylko na glowie. Ręce, wąsik to po pierwsze usunąć. Mitem jest, że potem szybciej odrastają! Depilacja laserowa potrafi zdziałac cuda naprawdę na bardzo długi czas.

Offline