Kochasz kino i wszystko co z nim związane? To miejsce dla Ciebie! Dziel się swoim wrażeniami na temat aktorów, filmów, pisze recenzje i czytaj opinie innych.

Nie jesteś zalogowany na forum.


czekolada
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-04-29
Liczba postów: 35

Odp: Dekoracja samochodu do ślubu.

Jak myślicie, kto najładniej dekoruje samochody do ślubu w Koniakowie? Przygotowuję się do organizacji wesela i mam tysiące spraw na głowie. Narzeczonemu jest mniej więcej wszystko jedno gdzie, co i jak, byle ze mną, a to mi nie ułatwia wyboru. To może na forum podpytam jakie macie doświadczenia z dekoracją samochodów i kto najlepiej mi pomoże na terenie Koniakowa?

Offline

niebieska
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-04
Liczba postów: 46

Odp: Dekoracja samochodu do ślubu.

Wielu facetom jest tak wszystko jedno jeśli chodzi o detale, niestety. Ale swojego narzeczonego trochę ponaciskałam i zaczął wyrażać swoje zdanie bardziej, niż ciągle „jak chcesz, kochanie”. Pokazałam mu propozycje tej kwiaciarni http://firmamalgorzata.pl/florystyka-sl … samochodu/ i zdecydowaliśmy razem. Nie mają filii w Koniakowie, ale spokojnie Ci pomogą, bo działają w tych okolicach. Robią naprawdę przepiękne kompozycje. I świeże, kolorowe kwiaty… Cudo!

Offline

efffka
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2015-03-23
Liczba postów: 35

Odp: Dekoracja samochodu do ślubu.

O tak, ja też znam tę kwiaciarnię.;) Stroili moją salę bankietową i byłam zachwycona efektem. Nie sądziłam, że może tak ładnie wyglądać. A przecież jak na taki efekt zapłaciłam naprawdę niewiele. Mili, kontaktowi pracownicy.

Offline